Panel na rąbek to z jednej strony uniwersalne rozwiązanie, z drugiej jest najbardziej zaawansowanym technicznie i estetycznie panelem zatrzaskowym. Idealnie sprawdza się w nowoczesnym, minimalistycznym budownictwie. Wygląda doskonale na dachach budynków o starszej architekturze – kościołach czy zabytkach. Nasza firma DACHY STACHURSKI w swojej ofercie, wśród wielu innych, posiada również i to rozwiązanie, które w ostatnim czasie przeżywa prawdziwy renesans.

Blacha panelowa stanowi idealny wybór dla dachów o niskim kącie nachylenia. W komplecie z właściwie przygotowanym podłożem podkonstrukcji prezentacja arkuszy odsłania obraz prawdziwie płaskiego, niepofalowanego dachu.

Jak wybrać najlepszą blachę na rąbek? Dobry materiał na dach musi być wykonany ze stali najwyższej jakości i posiadać wysoką odporność na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Dobrze jeżeli jest dostępny wraz z systemem gotowych obróbek blacharskich i akcesoriów.

Jednak ta wiedza nie musi być potrzebna, w przypadku wyboru oferty DACHY STACHURSKI. Nasze profesjonalne wykonawstwo na przestrzeni blisko dwudziestu lat zostało docenione przez najbardziej wymagających klientów. Przed każdą planowaną inwestycją wykonujemy rzetelny i skrupulatny kosztorys, który pozwala na dostrzeżenie mnóstwa niepotrzebnych wydatków.

Lata praktyki sprawiły, że nie boimy się żadnych wyzwań. Powierz losy swojego dachu w ręce wykwalifikowanych specjalistów, a my panel na rąbek wykonamy profesjonalnie!