DACHY STACHURSKI, ceniony lider dekarstwa w regionie, podsumowuje zakończenie roku 2023 – pełnego wyzwań i sukcesów. Mimo trudności ekonomicznych i wzrostu inflacji, firma nie tylko utrzymała się na rynku, lecz również osiągnęła nowe szczyty, świadcząc usługi dekarskie najwyższej jakości.

Od chwili swojego powstania w 2003 roku, DACHY STACHURSKI zyskało uznanie najbardziej wymagających klientów, konsekwentnie łącząc profesjonalizm z innowacyjnością. W roku 2023 firma nie tylko sprostała oczekiwaniom klientów, lecz również stanęła w obliczu trudności gospodarczych, pozostając solidnym filarem rynku dekarskiego.

Rok 2023 w liczbach:

* 103 zrealizowanych projektów. DACHY STACHURSKI, w ciągu roku 2023, firma do swojego portfolio dodała znaczącą liczbę projektów, poszerzając zakres oferty i potwierdzając swoją zdolność dostosowywania się do różnorodnych potrzeb klientów.

* 103 zrealizowanych zleceń. Pomimo trudnej sytuacji gospodarczej, firma nie tylko utrzymała, ale i zwiększyła liczbę zrealizowanych zleceń,co jest świadectwem  skutecznego dostosowywania się do dynamicznych warunków biznesowych oraz utrzymywania silnej pozycji na rynku.

* 30000 m2  metrów kwadratowych poszycia dachowego. Firma pokryła znaczną powierzchnię dachową, używając różnorodnych materiałów, od dachówki ceramicznej po blachodachówkę modułową, podkreślając zróżnicowane umiejętności i elastyczność w dostosowywaniu się do potrzeb klientów.

– Rok 2023 był dla nas rokiem wyzwań, ale również dowodem na naszą zdolność dostosowywania się do trudnych warunków rynkowych. Nasza firma od zawsze kładła nacisk na profesjonalizm, innowacje i satysfakcję klienta. Dzięki zespołowi utalentowanych profesjonalistów oraz zaufaniu naszych klientów i partnerów biznesowych, z powodzeniem przeszliśmy przez rok pełen zmian  – podsumowała Sylwia Zalewska-Stachurska, właścicielka firmy.

W roku 2024 firma kontynuować będzie misję dostarczania usług na najwyższym poziomie, utrzymując niezmiennie wysokie standardy jakości.

Dziękujemy za zaufanie i wspólną podróż w poprzednim roku, a my z entuzjazmem patrzymy w przyszłość, gotowi na nowe wyzwania i projekty. Będziemy kontynuować naszą misję i jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania i zobowiązani do budowania solidnych dachów oraz trwałych relacji z naszymi klientami – powiedziała Sylwia Zalewska-Stachurska.