Nie tylko dachu domów, ale też budynki użyteczności publicznej. Oto jeden z nich.

Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Białymstoku jest najstarszą i największą polską uczelnią muzyczną stale poszerzającą współpracę z największymi ośrodkami muzycznymi w Polsce i na świecie. Dlatego jest nam niezmiernie miło, że władze uczelni właśnie nam powierzyły profesjonalne wykonanie dachu na swoim budynku przy ulicy Kawaleryjskiej w Białymstoku. Zadanie nie było łatwe, ale podołaliśmy.

Dzięki niemal 20-letniego funkcjonowania na rynku zdobyliśmy szerokie doświadczenie z zakresu prac dekarskich realizowanych dla osób prywatnych oraz deweloperów i instytucji publicznych.

Lata praktyki sprawiły, że nie boimy się żadnych wyzwań, a te najtrudniejsze sprawiają, że jesteśmy jeszcze bardziej zmotywowani do pracy na rzecz naszych klientów.

Mało kto jest w stanie podjąć się budowy dachu budynku o takiej konstrukcji. Jednak doświadczenie naszych dekarzy jest gwarancją tego, że studenci, wykładowcy i pracownicy szkoły muzycznej mogą czuć się bezpiecznie przez wiele lat. Również wykonanie i pomysłowość naszej ekipy sprawiły, że efekt końcowy robi wrażenie.

Nasza oferta nie jest zamknięta na domy jednorodzinne. Mamy na swoim koncie również bloki, szeregówki czy plebanię. Jednym słowem im trudniejsze zadanie przed nami, tym lepiej, a każdy dach będzie bezpieczny, estetyczny i funkcjonalny.